Yeni ek binamızda yer alan ve modern tarzda dekore edilmiş bu odamız 2 kişinin konaklamasına uygun olup içinde 1 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.

Yeni ek binamızda bulunan bu odamızda 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup manzarasızdır. Odada ihtiyaç duyulan tüm konfor bulunmaktadır. Arka cepheye baktığı için ışığa ve gürültüye hassas misafirlerimiz için oldukça idealdir.

Tesisimizde 1. ve 2. katta yer alan ve içerisinde 2 adet tek kişilik yatak bulunan bu odamız arka bahçemize bakmaktadır. Büyük banyoya sahip olan bu odalarımızdaki yataklar birbirine tam yanaşmaktadır.

Balkonlu ve İznik Gölü cepheli olan bu odamız 2.kattadır. Antre ve yatak odasından oluşan bu odamız ferah bir banyoya sahiptir. İznik tarihi surları ve Göl Kapı da odamızın manzarasına dahildir.

Bahçe ve ön cepheye bakan bu odalarımız 1. ve 3. katta olup, içerisinde bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Geleneksel tarzda döşenmiş olan odalarımız rahat etmeniz için gerekli detaylar düşünülmüştür.

Geniş bir balkonu olan bu aile odamız 2. katta olup 1 adet çift kişilik 2 adet de tek kişilik yatağa sahiptir. Tüm odalarımızda bulunan standart konfor bu odamızda da bulunmaktadır.

Bu odamız 1.katta olup aradan kapı ile ayrılmış iki odadan oluşmaktadır. Her iki odanın da balkonu vardır. Toplam 3 adet tek kişilik, 1 adet çift kişilik yatak vardır. Banyo-tuvalet bir adettir.

Bir yanda İznik Gölü'ne diğer yanda ön cephemize bakan bu köşe odamız 3.kattadır. İçerisinde 1 adet çift kişilik 1 adet de tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Göl manzaralı olan bu odamız 3. ve en üst katta bulunmaktadır. İçerisinde 1 adet çift kişilik 2 adet de tek kişilik yatak bulunmaktadır. Tüm odalarımızda bulunan standart konfor bu odamızda da bulunmaktadır.